10. kolo Krajská soutěž - západ - Uherské Hradiště – restaurace Koruna – 28. 03. 2010.

Zápas, který mohl rozhodnout o našem bytí, či nebytí v krajské soutěži. Tak by se dalo nazvat předposlední kolo na domácí půdě. Naše mužstvo mělo už jen teoretickou šanci záchrany v této třídě. Hosté přijeli do Uherského Hradiště s průměrnou sestavou. Bohužel, i tato sestava stačila k jednoznačnému vítězství v poměru 5,5 - 2,5. Za Mařatice velmi mile překvapil Zdeněk Pícha, který si v poměrně krátké době vytvořil tlak, který následně proměnil ve vítězství. Nedařilo se opět našim předním šachovnicím, tento nezdar se promítl v celkovém výsledku. Za Mařatice kosmeticky upravili skóre syn a otec Plachý junior, Plachý senior a Jošek Rostislav.

10. kolo
TJ Mařatice     TJ Postoupky "B"
1.  Pícha Zdeněk
1 0  Hlaváček Pavel
2.  Škrášek Miloslav 0 1  Večeřa Petr
3.  Holík Miroslav
0 1  Kolomazníková Barbora
4.  Batka Miroslav
0 1  Ševčík Zdeněk
5.  Petrášek Zdeněk 0 1  Ryšavý Jan
6.  Plachý Stanislav ml. 0,5 0,5  Palášek Jan
7.  Plachý Stanislav st. 0,5 0,5  Ryšavý Jindřich
8.  Jošek Rostislav
0,5 0,5  Hrubá Barbora
     2,5 
 5,5 
 
 Vzájemná bilance s Postoupkami "B"
 Počet vz. zápasů
 2
 Bilance
 0 - 0 - 2
 Skóre
 4 - 12
Holík-Kolomazníková

Holík-Kolomazníková

0 - 1
Barbora Kolomazníková v akci!
Petrášek-Ryšavý 0 - 1

Petrášek-Ryšavý 0 - 1

Pícha - Hlaváček 1 - 0

Pícha - Hlaváček 1 - 0

Úsměv vítěze!
Plachý - Ryšavý 1/2

Plachý - Ryšavý 1/2

Batka - Ševčík 0 - 1

Batka - Ševčík 0 - 1

Plachý ml.-Ryšavý 1/2

Plachý ml.-Ryšavý 1/2

Jan Ryšavý po zápase
Zápis o utkání

Zápis o utkání

9. kolo Krajská soutěž - západ Staré Město – sokolovna – 14. 03. 2010.

K devátému kolu ZKS jsme odcestovali do nedalekého Starého Města. V místní sokolovně jsme pak změřili své síly s mužstvem místního "Efka". Náš celek, byl od března letošního roku oslaben o další čtyři hráče, kteří ukončili svou šachovou kariéru. Pro zápas ve Starém Městě nám tak zbylo pouze 10 kmenových hráčů + 1 host. S touto soupiskou už nebylo možné sestavit silnější mužstvo. Domácí se ujali jako první vedení zásluhou Petra Pleváka, který porazil na sedmé šachovnici Miroslava Vychorce (našeho jediného hostujícího hráče z Hluku). Záhy došlo na dvě remize. Zasloužili se o ně Blaha s Batkou a Trubačík s Petráškem. Další důležitý bod pro domácí zajistil Václav Lapčík. V tomto okamžiku stály ostatní pozice vyrovnaně. Došlo na další remiz, tentokrát na první šachovnici. V zápětí dostal nabídku remízy i Miloslav Škrášek, který musel zariskovat pro celkový stav skóre v zápasu, který činil 3,5 - 1,5 pro domácí. Hop nebo trop, tak zněla slova z druhé šachovnice. Zkušený Lukáš Fusek nenechal nic náhodě a dovedl partii do zdárného konce. Na poslední šachovnici vymyslel Jiří Mikuláštík lest, kterou získal opakované šachování krále Tomáš Bočka a tím si vynutil remiz, při svém horším čase. Jako poslední dohrával Miroslav Holík, který měl do koncovky o jednoho volného pěšce navíc, ale ani toto případné vítězství by nezvrátilo celkovou prohru našeho mužstva a tak nabídl soupeři remiz, který ji přijal.

9. kolo
ŠK Staré Město F
    TJ Mařatice
1.  Trubačík Josef
0,5
0,5  Pícha Zdeněk
2.  Fusek Lukáš
1
0  Škrášek Miloslav
3.  Číhal František
0,5
0,5  Holík Miroslav
4.  Blaha Bohuslav
0,5 0,5  Batka Miroslav
5.  Trubačík Zbyněk
0,5
0,5  Petrášek Zdeněk
6.  Lapčík Václav
1
0  Zifčák Josef
7.  Plevák Petr
1
0  Vychorec Miroslav
8.  Mikuláštík Jiří
0,5 0,5
 Boček Tomáš
     5,5 
 2,5 
 
 Bilance se Starým Městem "F" z pohledu Mařatic
 Počet vz. zápasů
 10
 Bilance
  1 - 4 - 5
 Skóre
 32 - 42
Trenér a jeho žák

Trenér a jeho žák

Setkání bývalých spoluhráčů
TJ Sokol Zdounky
Boček - Mikuláštík 1/2

Boček - Mikuláštík 1/2

Holík - Číhal 1/2

Holík - Číhal 1/2

Zifčák Josef

Zifčák Josef

... opět nebodoval!
Hlavní úderná dvojka

Hlavní úderná dvojka

Trubačík - Fusek
Souboj generací

Souboj generací

v tréninkovém tempu!
Batka - Blaha 1/2

Batka - Blaha 1/2

těsně po zápase
Zdeněk Pícha v akci

Zdeněk Pícha v akci

Pícha - Trubačík 1/2
Fusek  Škrášek 1-0

Fusek Škrášek 1-0

Číhal František v akci

Číhal František v akci

Boček Tomáš

Boček Tomáš

Pekelné soustředění
8. kolo Krajská soutěž - západ - Uherské Hradiště – restaurace Koruna – 28. 02. 2010.

V zápase osmého kola jsme přivítali poprvé hosty z Kvasic. Obou celkům šlo v zápase o důležité body v záchraně v soutěži. První dvě šachovnice rozhodli o celém zápase. Hostující posily Plšek a Balážec, pomohli Kvasicím k jistému vítězství v zápase. Na prvních dvou šachovnicích totiž nepřipustili žádné větší komplikace. Další body si připsali Kašpárek a Bednařík senior. Ostatní zápasy skončili smírem. Hosté si po zásluze odvezli z Uherské Hradiště 3. důležité body.

8. kolo
TJ Mařatice     TJ Sokol Kvasice
1.  Pícha Zdeněk
0 1  Plšek Miroslav
2.  Škrášek Miloslav 0 1  Balážec Ludovít
3.  Petrášek Zdeněk 0,5 0,5  Hora Miroslav
4.  Vychorec Miroslav 0 1  Kašpárek Radoslav
5.  Boček Tomáš 0,5 0,5  Stašiak Josef
6.  Plachý Stanislav ml. 0,5 0,5  Pospíšil Emil
7.  Plachý Stanislav st. 0,5 0,5  Bednařík Vratislav ml.
8.  Jošek Rostislav
0 1  Bednařík Vratislav st.
     2 
 6 
 
 Vzájemná bilance s Kvasicemi
 Počet vz. zápasů
 1
 Bilance
 0 - 0 - 1
 Skóre
 2 - 6
Plachý ml. - Pospíšil

Plachý ml. - Pospíšil

1/2
Boček - Stašiak

Boček - Stašiak

1/2
Plšek - Pícha

Plšek - Pícha

1 - 0
Plachý - Bednařík ml.

Plachý - Bednařík ml.

1/2
Kašpárek - Vychorec

Kašpárek - Vychorec

1 - 0
Zápis o utkání

Zápis o utkání

7. kolo ZKS - západ Zborovice – hospoda U Přemka – 14. 02. 2010.

K nedělnímu zápasu sedmého kola jsme odcestovali do Zborovic. Zápas podle celkového výsledku vypadá jako jednoznačná záležitost, ale na šachovnicích to tak hladce neprobíhalo. Jako první jsme se v zápase ujaly vedení a to zásluhou Miroslava Holíka, který s přehledem porazil domácího Petra Krejčího. Domácí v zápětí srovnali skóre zásluhou Petra Bačáka. Domácí přidali záhy i další dva body. Na sedmé šachovnici probíhala vyrovnaná partie až do závěru zápasu. Vzhledem k tomu, že jsme potřebovali zápas aspoň remizovat, zariskoval Tomáš Boček v symetrické koncovce pěšců a střelce. Vrhl svůj útok na zisk soupeřova pěšce, ten se však nezdařil a partii tak otočil ve svůj prospěch Foltýn Karel. V další partii, získal důležitý cenný bod Prachař nad Píchou, takže bylo o všem rozhodnuto. Předposlední úprava skóre proběhla na osmé šachovnici, kde Plachý Stanislav ml. získal do koncovky nad Jiřím Indrákem pěšce. Tato malá výhoda pěšce v dané pozici nešla proměnit, a tak partie skončila smírem. Jako poslední za domácí vylepšoval skóre hostující Miroslav Firych z Kroměříže a upravil tak konečný výsledek na 6,5 -1,5.

7. kolo
ŠO TJ Zborovice "A"
    TJ Mařatice
1.  Prachař Mojmýr
1 0  Pícha Zdeněk
2.  Firych Miroslav 1 0  Škrášek Miloslav
3.  Krejčí Petr
0 1  Holík Miroslav
4.  Sas Roman
1 0  Batka Miroslav
5.  Štencel Karel
1 0  Petrášek Zdeněk
6.  Bačák Petr
1 0  Zifčák Josef
7.  Foltýn Karel
1 0  Boček Tomáš
8.  Indrák Jiří
0,5 0,5  Plachý Stanislav ml.
     6,5 
 1,5 
 
 Bilance s TJ Zborovice "A" z pohledu Mařatic
 Počet vz. zápasů
 2
 Bilance
 0 - 0 - 2
 Skóre
 4,5 - 11,5
Plachý ml.-Indrák 1/2

Plachý ml.-Indrák 1/2

Pícha - Prachař 0 - 1

Pícha - Prachař 0 - 1

Zifčák - Bačák 0 - 1

Zifčák - Bačák 0 - 1

Firych Miroslav

Firych Miroslav

v akci! Platná to posila z Kroměříže
Krejčí - Holík 0 - 1

Krejčí - Holík 0 - 1

Štencel - Petrášek 1-0

Štencel - Petrášek 1-0

Zápis o utkání

Zápis o utkání

6. kolo Krajská soutěž - západ - Uherské Hradiště – restaurace Koruna – 31. 01. 2010.

V šestém kole ZKS jsme přivítali tradičního soupeře z Boršic. Hosté přijeli pouze s jedním náhradníkem a mají stále o co bojovat. Na dálku soupeří o první místo v naší skupině s Uherským Brodem, který má letos slibně rozjetou sezonu. Naše mužstvo se čtyřmi náhradníky v sestavě nedělalo silným Boršicím větší odpor. Hosté si vydobyli důležité body na předních šachovnicích. Za Mařatice upravoval skóre na sedmé šachovnici Plachý Stanislav remizou s Volčíkem Stanislavem ml. Jednu čestnou výhru pak přidal náš letos nejúspěšnější hráč Petrášek Zdeněk nad Pfefferem Erikem.

6. kolo
TJ Mařatice     SK Boršice "C"
1.  Pícha Zdeněk
0 1  Gabriel Adam
2.  Škrášek Miloslav 0 1  Volčík Luděk
3.  Holík Miroslav 0 1  Náplava Pavel
4.  Petrášek Zdeněk 1 0  Pfeffer Erik
5.  Vychorec Miroslav
0 1  Náplava Petr
6.  Boček Tomáš
0 1  Volčík Stanislav
7.  Plachý Stanislav ml.
0,5 0,5  Volčík Stanislav ml.
8.  Plachý Stanislav st. 0 1  Pfeffer Dominik
     1,5 
 6,5 
 
 Vzájemná bilance s Boršicemi "C"
 Počet vz. zápasů
 7
 Bilance
 3 - 1 - 3
 Skóre
 23,5 - 32,5
Gabriel - Pícha 1 - 0

Gabriel - Pícha 1 - 0

Pfeffer Erik

Pfeffer Erik

v akci
Pfeffer - Petrášek 0-1

Pfeffer - Petrášek 0-1

Pfeffer - Petrášek

Pfeffer - Petrášek

detail partie
Volčík L.-Škrášek 1-0

Volčík L.-Škrášek 1-0

Náplava-Vychorec 1-0

Náplava-Vychorec 1-0

Plachý - Pfeffer D. 0-1

Plachý - Pfeffer D. 0-1

Zápis o utkání

Zápis o utkání

5. kolo Krajská soutěž - západ Kroměříž – Dům Kultury – 17. 01. 2010.

K pátemu utkání krajské soutěže, jsme odcestovali do Kroměříže. V loňském roce jsme si zde odbyli premiéru s domácím týmem. Letos opět prořídly naše řady a tak jsme ani moc nečekali velký zázrak. Citelné oslabení na předních šachovnicích se opět projevilo na plno i v tomto zápase. Zápas, který trval, 4:45 si od začátku hlídali domácí hráči. Jako jediný získal celý bod za Mařatice kapitán Plachý Stanislav a to na osmé šachovnici. Domácí si tak po výhře 5 - 3 připsali cenné 3 body k záchraně v soutěži.

5. kolo
DK Kroměříž
    TJ Mařatice
1.  Chutný Aleš
1 0  Pícha Zdeněk
2.  Bártek Jan
0,5 0,5  Škrášek Miloslav
3.  Ing. Chutný Tomáš
1 0  Holík Miroslav
4.  Trávníček Jaroslav
0,5 0,5  Petrášek Zdeněk
5.  Mgr. Štefek Jan
1 0  Zifčák Josef
6.  Ing. Filgas Jaroslav
0,5 0,5  Boček Tomáš
7.  Ing. Pospíšil Josef
0,5 0,5  Plachý Stanislav ml.
8.  Štěpánek Pohumil
0 1  Plachý Stanislav
     5,5 
 2,5 
 
 Bilance s DK Kroměříž z pohledu Mařatic
 Počet vz. zápasů
 2
 Bilance
 0 - 0 - 2
 Skóre
 6 - 11
Škrášek - Bártek 1/2

Škrášek - Bártek 1/2

Chutný - Pícha 1 - 0

Chutný - Pícha 1 - 0

Zifčák - Štefek 0 - 1

Zifčák - Štefek 0 - 1

Holík - Chutný 0 - 1

Holík - Chutný 0 - 1

Petrášek - Trávníček

Petrášek - Trávníček

1/2
Plachý - Štěpánek 1-0

Plachý - Štěpánek 1-0

Pospíšil - Plachý 1/2

Pospíšil - Plachý 1/2

Zápis o utkání

Zápis o utkání

4. kolo Krajská soutěž - západ Uherské Hradiště – restaurace Koruna –  06. 12. 2009.

Ve čtvrtém kole jsme na domácím poli přivítali hosty z Vlčnova. Hosté dojeli v celkem dost silné sestavě, i když se nejednalo o prvních osm hráčů základní sestavy. Asi po hodině hry došlo na první remiz. O tu se zasloužil na šesté šachovnici Josef Zifčák s Janem Ondrůškem. Bohužel po dvou hodinách hry vypadala situace na šachovnicích mnohem lépe pro hosty z Vlčnova. Ti si postupně upevňovali vedení a zaslouženě si z Uherského Hradiště odváží 3body. Za Mařatice stojí vzpomenout čestný úspěch Zdenka Petráška nad Vlastimilem Oharkem. Bohužel stále se na celkovém výkonu mužstva podepisuje trvalý výpadek naší jedničky Antonína Podešvi, který už s největší pravděpodobností letošní sezónu do soubojů nezasáhne.

4. kolo
TJ Mařatice     TJ Vlčnov
1.  Pastyřík Vladimír
0 1  Staňa Marek
2.  Pícha Zdeněk 0,5 0,5  Esterka Jan
3.  Škrášek Miloslav 0 1  Moštěk Jan
4.  Holík Miroslav 0 1  Světínský Antonín
5.  Petrášek Zdeněk 1 0  Oharek Vlastimil
6.  Zifčák Josef
0,5 0,5  Ondrůšek Jan
7.  Slaník Antonín
0,5 0,5  Javor JAn
8.  Boček Tomáš 0 1  Kunčář Stanislav
     2,5 
 5,5 
 
 Vzájemná bilance s Vlčnovem A
 Počet vz. zápasů
 5
 Bilance
2 - 1 - 2
 Skóre
 20 - 20
Oharek-Petrášek 0 - 1

Oharek-Petrášek 0 - 1

Holík - Světínský 0  -1

Holík - Světínský 0 -1

Instalace ohřívače

Instalace ohřívače

vrchní vyměňuje ohřívač
Ondrůšek - Zifčák 1/2

Ondrůšek - Zifčák 1/2

Pastyřík - Staňa 0 - 1

Pastyřík - Staňa 0 - 1

Škrášek-Moštěk 0 - 1

Škrášek-Moštěk 0 - 1

Pícha - Esterka 1/2

Pícha - Esterka 1/2

Fotka na přání...

Fotka na přání...

...rozhodčího
Javor - Slaník 1/2

Javor - Slaník 1/2

Rozhodcovský stůl

Rozhodcovský stůl

Zápis o utkání

Zápis o utkání

3. kolo Krajská soutěž - západ Uherský Ostroh – šachovna –  22. 11. 2009.

Ve třetím kole krajské soutěže jsme navštívili Uherský Ostroh. Domácí Lokomotiva nastoupila v kompletní sestavě. V našich řadách se mezi třemi náhradníky oběvila poprvé posila z Hluku. Celý zápas rozhodli první tři šachovnice, na kterých za domácí bodovali: Rojar, Dvouletý a Kašpárek. Buhužel ani Miroslav Vychorec nedokázal vybojovat za Mařatice vítězství, a tak si po pěti remízách a třech prohrách domácí zasloužili výhru 5,5 - 2,5.

3. kolo
TJ Lok. Uherský Ostroh
    TJ Mařatice
1.  Rojar Libor
1 0  Pastyřík Vladimír
2.  Dvouletý Tomáš 1 0  Pícha Zdeněk
3.  Kašpárek Ondřej
1 0  Škrášek Miloslav
4.  Maluš Petr
0,5 0,5  Batka Miroslav
5.  Hruška Karel
0,5 0,5  Petrášek Zdeněk
6.  Jakubec Jiří
0,5 0,5  Vychorec Miroslav
7.  Šťuka Josef
0,5 0,5  Plachý Stanislav ml.
8.  Ludvík Roman
0,5 0,5  Plachý Stanislav
     5,5 
 2,5 
 
 Bilance s Uh. Ostrohem (A+B+C) z pohledu Mařatic
 Počet vz. zápasů
 7
 Bilance
 3 - 0 - 4
 Skóre
 25,5 - 27,5
Maluš - Batka 1/2

Maluš - Batka 1/2

Vychorec-Jakubec 1/2

Vychorec-Jakubec 1/2

Miroslav Vychorec

Miroslav Vychorec

poprvé za Mařatice!
Plachý - Ludvík 1/2

Plachý - Ludvík 1/2

Plachý ml. - Šťuka 1/2

Plachý ml. - Šťuka 1/2

Dvouletý - Pícha 1 - 0

Dvouletý - Pícha 1 - 0

2. kolo Krajská soutěž - západ Kunovice – sportovní hala –  08. 11. 2009.

Po nevydařeném prvním kole před třemi týdny jsme přivítali "nováčka" v soutěži tým Kunovic. Už předešlých 11 vzájemných zápasů ukázalo, že půjde opět o vyrovnaný souboj. Podle rozlosování jsme měli být jako domácí mi (proto je tak i sepsaný zápis), ale po dohodě obou kapitánů se zápas odehrál v kunovické šachovně. Skóre se poprvé pohnulo po hodině hry. Na první šachovnici spolu remizovali Pastyřík s Kadlecem, v zápětí i Batka se Zemčíkem. První celý bod v zápase pak přidal Petrášek, který v minulém kole jako jediný za Mařatice bodoval. Za Kunovice vyrovnal skóre Šaňák, který vyhrál nad svým bývalým spoluhráčem Zdeňkem Píchou. Oba spolu dříve hrávali na Topstav Uherské Hradiště. Po čtyřech hodinách hry přibyla další remiz. Smírem skončila partie Holíka s Šáchou i Slaníka s Dičerem. Rozhodnutí zápasu na sebe vzali Škrášek a Boček. Oba rozhodli své partie až v závěru a připsali Mařaticím důležité dva body a ustanovili tak výsledem v poměru 5 3!

2. kolo
TJ Mařatice     ŠO Kunovice
1.  Pastyřík Vladimír
0,5 0,5  Kadlec Pavel
2.  Pícha Zdeněk 0 1  Šaňák František
3.  Škrášek Miloslav 1 0  Martinák Josef
4.  Holík Miroslav 0,5 0,5  Šácha Milan
5.  Batka Miroslav
0,5 0,5  Zemčík Jan
6.  Petrášek Zdeněk
1 0  Podškubka Antonín
7.  Slaník Antonín
0,5 0,5  Dičer František
8.  Boček Tomáš 1 0  Ručka Pavel
     5 
 3 
 
 Vzájemná bilance s Kunovicemi ( A+B )
 Počet vz. zápasů
 12
 Bilance
 4 - 5 - 3
 Skóre
 48 - 46
Vítězná sestava?!

Vítězná sestava?!

Pastyřík-Kadlec 1/2

Pastyřík-Kadlec 1/2

Úvod zápasu

Úvod zápasu

Batka-Zemčík 1/2

Batka-Zemčík 1/2

Pícha-Šaňák 0-1

Pícha-Šaňák 0-1

Ručka-Boček 0-1

Ručka-Boček 0-1

Šácha-Holík 1/2

Šácha-Holík 1/2

Nabídl mi remiz!

Nabídl mi remiz!

co ty na to Staňo?
Vítězný Petrášek

Vítězný Petrášek

kontroluje situaci Mařatic!
Martinák Josef

Martinák Josef

tentokrát na Škráška neměl!
Míšek Viktor (Hluk)

Míšek Viktor (Hluk)

v tréningovém tempu s Plachým sen.
Zasloužená remiz

Zasloužená remiz

Zápis o utkání

Zápis o utkání

Dáma ve středu šachovnice

Dáma ve středu šachovnice

1.  e4    d5
2.exd4 Dxd4
Kapitán x zástupce kapitána

Kapitán x zástupce kapitána

krácení volné chvíle!
Různé druhy přemýšlení!

Různé druhy přemýšlení!

1. kolo Krajská soutěž - západ - Uherské Hradiště – restaurace Koruna – 18. 10. 2009.

V prvním kole nové sezóny jsme přivítali na domácí půdě hosty z Uherského Brodu. Nastoupili jsme bez naší hlavní opory na první šachovnici Antonína Podešvy. Po 1,5 hodině hry jsme vedly 1 - 0 zásluhou Zdeňka Petráška, který si hravě poradil s Miroslavem Urubčíkem. Nadějně měli své partie rozehrány i otec a syn Plachý Stanislav, ale vše se po 3 hodinách hry zhroutilo jako mávnutí kouzelným proutkem. Hosté z Uherského Brodu nenechali nic náhodě a na všech ostatních šachovnicích proměnili své partie ve vítězství, a proto si zaslouženě odvezli z Uherského Hradiště první tři body, které je vyhoupli na první místo průběžné tabulky.

1. kolo
TJ Mařatice     Spartak Uherský Brod
1.  Pícha Zdeněk
0 1  Mikulčík Josef
2.  Škrášek Miloslav 0 1  Krajsa Ivan
3.  Holík Miroslav 0 1  Vacula Pavel
4.  Petrášek Zdeněk 1 0  Urubčík Miroslav
5.  Zifčák Josef 0 1  Vlk Radek
6.  Boček Tomáš
0 1  Zpěváková Jana
7.  Plachý Stanislav ml.
0 1  Zpěváková Kateřina
8.  Plachý Stanislav st. 0 1  Pálka Bronislav
     1 
 7 
 
 Vzájemná bilance s Uherským Brodem ( A+B )
 Počet vz. zápasů
 4
 Bilance
 3 - 0 - 2
 Skóre
 14 - 17
Kapitáni

Kapitáni

... sepisují sestavy
Zifčák J. - Vlk R. 0 - 1

Zifčák J. - Vlk R. 0 - 1

Zifčák pod dohledem Tomáše Bočka
Plachý S.-Pálka B. 0-1

Plachý S.-Pálka B. 0-1

Zpěváková J.-Boček T. 1-0

Zpěváková J.-Boček T. 1-0

Holík M.-Vacula P. 0-1

Holík M.-Vacula P. 0-1

Zpěváková Kateřina

Zpěváková Kateřina

Zpěváková K. - Plachý S. 1 - 0
Krajsa - Škrášek 1-0

Krajsa - Škrášek 1-0

Pícha - Mikulčík 0 - 1

Pícha - Mikulčík 0 - 1

Zápis o utkání

Zápis o utkání

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one