9. kolo regionální soutěž Velehrad – obecní úřad – 27. 02. 2011

V neděli se odehrálo poslední, deváté kolo, ke kterému jsme odcestovali na Velehrad. Ač to vypadá podle dosaženého výsledku jako domluvená remiz, tak se hrálo. Celý zápas trval 2,5 hodiny. Jednalo se tak o jeden z nejrychleji odehraných zápasů v letošní sezoně. Jak domácímu Velehradu, tak i nám už nehrozil sestup, ani postup do krajské soutěže, tak se hrálo ve velmi svižném tempu hry. Jako první remizoval na první šachovnici domácí Petr Plevák se Zdeňkem Petráškem. Po hodině hry skončily další dvě partie Antonína Křena se Zdeňkem Píchou a partie Miroslava Batky s Tomášem Psotkou. V této partii Batka obětoval Psotkovi kvalitu, za následný vpád svých lehkých figur na královské křídlo. Po třech opakovaných tazích si tak vynutil remiz. Okolo 10 hodiny dopolední skončila smírem také partie Pavla Pleváka s Miroslavem Holíkem. Oběma soupeřům zůstala v koncovce symetrická pozice, která byla výsledkem celkem rychle sehrané ruské hry. Před půl jedenáctou se zbylé partie daly za remiz a tímto výsledkem jsme ukončili letošní ročník, ve kterém jsme obsadili celkové 3. místo se 17. body.


9. kolo
Sokol Velehrad
    TJ Mařatice
1.  Plevák Petr
0,5 0,5  Petrášek Zdeněk
2.  Plevák Pavel
0,5 0,5  Holík Miroslav
3.  Psotka Tomáš
0,5 0,5  Batka Miroslav
4.  Křen Antonín
0,5
0,5  Pícha Zdeněk
5.  Dornica Miroslav
0,5 0,5  Plachý Stanislav ml.
6.  Hanáček Petr
0,5 0,5  Boček Tomáš
7.  Burda Vratislav
0,5 0,5  Plachý Stanislav st.
8.  Kegler Rudolf
0,5 0,5  Jurčík Josef
     4 
 4 
 
 Vzájemná bilance s Velehradem z pohledu Mařatic
 Počet vz. zápasů
 10
 Bilance
 7 - 2 - 1
 Skóre
 39 - 35
 
Kapitáni sepisují

Kapitáni sepisují

sestavy
Zdeněk Petrášek

Zdeněk Petrášek

v akci
Burda - Plachý 1/2

Burda - Plachý 1/2

dohrávka ukázala, že by černý získal výhodu střelce!
Celá dnešní setava

Celá dnešní setava

Mařatic - zdravé jádro oddílu
Zápis o utkání

Zápis o utkání

8. kolo regionální soutěž Uherské Hradiště – restaurace Koruna – 13. 02. 2011

V předposledním zápase letošní sezony jsme přivítali hosty z Boršic. Celý zápas proběhl ve velmi svižném tempu. Už první partie skončila po 5. minutách hry, kdy se nachlazený kapitán domácích, rozešel remízou s hostujícím Kamilem Donátkem. Po této plichtě, udeřily zadní šachovnice Mařatic. Nejdříve s bílými kameny, proměnil svůj útok, na královském křídle Stanislav Plachý. Následovali výhry Rosti Joška nad Tomášem Gabrielem a Tomáše Bočka nad Josefem Skupinou. V tomto zápase, se bílý dopustil malé chybičky při zahájení partie, kterou Tomáš Boček nedovolil soupeři vykompenzovat během střední hry, to se pak podepsalo na průběhu celé partie. Následně snížil za hosty Pavel Tománek. Následovala remiz Miroslava Batky se Staňou Volčíkem. Stav byl 4 – 2. Když pak následně Erik Pfeffer, v o, málo horší pozici, nabídl Zdeňkovi Píchovi remiz, bylo rozhodnuto. Protože již bylo rozhodnuto o celkovém vítězství, rozešel se Holík s Hurdesem smírem. Celý zápas skončil po 2,5 hodinách v poměru 5 – 3.


8. kolo
TJ Mařatice     SK Boršice "D"
1.  Holík Miroslav 0,5
0,5
 Hurdes Josef
2.  Batka Miroslav 0,5 0,5  Volčík Stanislav ml.
3.  Pícha Zdeněk
0,5 0,5  Pfeffer Dominik
4.  Zifčák Josef 0
1
 Tománek Pavel
5.  Plachý Stanislav ml. 0,5 0,5  Donátek Kamil
6.  Boček Tomáš 1 0
 Skupina Josef
7.  Plachý Stanislav st. 1
0
 Jelínek Daniel
8.  Jošek Rostislav
1
0
 Gabriel Tomáš
     5 
 3 
 
 Vzájemná bilance s Boršicemi "D"
 Počet vz. zápasů
 9
 Bilance
 5 - 4 - 0
 Skóre
 42,5 - 29,5
Hurdes - Holík

Hurdes - Holík

0,5 - 0,5
Tománek - Zifčák

Tománek - Zifčák

1 - 0
Jošek - Gagriel

Jošek - Gagriel

1 - 0
Plachý sen. - Jelínek

Plachý sen. - Jelínek

1 - 0
Boček - Skupina

Boček - Skupina

1 - 0
Volčík - Batka

Volčík - Batka

0,5 - 0,5
Zápis o utkání

Zápis o utkání

7. kolo regionální soutěž Bojkovice – šachovna – 30. 01. 2011

Po loňských nešťastných prohrách na konci roku 2010 se zdá, že se Mařaticím začíná pomalu vracet chuť do šachů. Nebylo tomu jinak, ani v 7. kole, kdy jsme odcestovali do Bojkovic, kde nás v místní šachovně čekalo domácí "B" mužstvo. S Bojkovicemi, ať už "A" mužstvem, či Béčkem, máme dlouhodobě hodně vyrovnanou bilanci vzájemných zápasů. Celkového počtu 14 sehraných utkání nedošlo ani jednou na remízový stav. Statistika mluví zcela jasně: 7 - 0 - 7.
Zápas pro naše barvy nezačal nikterak šťastně, když asi po 1,5 hodině hry, vyhrál domácí Viktor Jančář nad Josefem Zifčákem. Jančář si v průběhu partie získal lepší postavení kamenů na šachovnici po předchozích nevynucených chybách soupeře. Následovala výhra Josefa Valeše nad Miroslavem Holíkem. V zápětí snížil na první šachovnici svou výhrou celkový stav Zdeněk Petrášek. O půl druhé, v celkem slibné pozici, nabídl Zdeněk Pícha soupeři remiz a ten ji přijal. Stav byl v tomto okamžiku 2,5 – 1,5 pro domácí. Vše podstatné na šachovnicích se událo krátce po tři čtvrtě na dvě. Jako první k obratu v zápase zavelel Stanislav Plachý junior. Ten po předchozích dvou nabídkách remiz, které Přemysl Prachař nepřijal, z důvodu nepříznivého stavu na sousedních šachovnicích, zaútočil ve vyrovnané pozici věží na královské křídlo. Tento útok měl za následek zisk střelce a tím následně obrat v celé partii, s vítězným koncem po 50. tahu. Další partie, která měnila stav skóre v zápase, byla Jiřího Vaňhary s Miroslavem Batkou. Tady se rozhodovalo až v koncovce čtyřech pěšců proti třem. Partii nakonec rozhodlo lepší postavení černého krále na šachovnici, který donutil bílého k ústupu mimo své pěšce. Na 8. šachovnici spolu sehráli druhou nejdelší partii nedělního dne Stanislav Plachý senior s Jiřím Tesáčkem. Bílý si postupem partie vytvořil zajištěnou diagonálu pěšců, které soupeři na konci partie hodně přitížili v bránění pozice. Celá partie skončila asi jednu minutu před spadnutím kontrolního praporku černého. V poslední partii spolu dohrávali dva veteráni. Za bílé nastoupil Josef Košut a s černými kameny Tomáš Boček. Oba soupeři se velmi dobře znají z partií z minulých let. V případě Tomáše Bočka došlo na SICILSKOU obranu, která podle slov Tomáše měla svůj úspěch, ale celá partie by se dala nazvat partie plná omylů. Oba hráči si mohli v průběhu zápasu strhnout vedení na svou stranu. Nakonec se radoval z vítězství Tomáš Boček, který v koncovce získal cenný materiál po předchozím přehlédnutí soupeře. Nakonec se stav zápasu zastavil v poměru 5,5 – 2,5 v prospěch Mařatic.


7. kolo
TJ Bojkovice "B"
    TJ Mařatice
1.  Plášek Radim
0
1
 Petrášek Zdeněk
2.  Valeš Josef
1 0
 Holík Miroslav
3.  Vaňhara Jiří
0 1  Batka Miroslav
4.  Novák Zbyněk
0,5
0,5  Pícha Zdeněk
5.  Jančář Viktor
1 0
 Zifčák Josef
6.  Prachař Přemysl
0 1  Plachý Stanislav ml.
7.  Košut Josef
0 1
 Boček Tomáš
8.  Tesáček Jiří
0
1
 Plachý Stanislav st.
     2,5 
 5,5 
 
 Vzájemná bilance s Bojkovicemi "B" z pohledu Mařatic
 Počet vz. zápasů
 7
 Bilance
 4 - 0 - 3
 Skóre
 29 - 22
 
Předzápasová

Předzápasová

rozcvička
Předzápasová

Předzápasová

rozcvička
Mirova peněženka
vs. Joškův sešit
Vaňhara - Batka

Vaňhara - Batka

0 - 1
Boček - Košut

Boček - Košut

1 - 0
Plachý st. - Tesáček

Plachý st. - Tesáček

1 - 0
Valeš - Holík

Valeš - Holík

1 - 0
Plachý ml. - Prachař

Plachý ml. - Prachař

1 - 0
Novák - Pícha

Novák - Pícha

0,5 - 0,5
z pohledu Nováka
Jiří Vaňhara

Jiří Vaňhara

v koncovce
Zápis o utkání

Zápis o utkání

6. kolo regionální soutěž Uherské Hradiště –  restaurace Koruna –  16. 01. 2011

Na třetí kalendářní neděli, v novém roce, vycházel termín již v  pořadí 6.kola regionálního přeboru. V tomto kole jsme na domácí půdě hostili celek ze Starého Města. Staroměstské "Háčko" přicestovalo s jedním náhradníkem v sestavě. My jsme postrádali Zdeňka Píchu. Zápas se až nečekaně rychle obrátil v náš prospěch. Po hodině hry jsme vedli už 2 0. Zásluhu na tom měli Jurčík a Holík. Další v pořadí skončila partie Petrášek Němec. Oba hráči se rozešli smírem. Josefu Zifčákovi, se celkem pravidelně daří proti Starému Městu. To potvrdil i tuto neděli. Po necelých dvou hodinách porazil až v koncovce Jana Mošťka. Do dvanácté hodiny polední si Mařatice připsali další 3 vítězství, a to zásluhou: Tomáše Bočka, Stanislava Plachého seniora i juniora. Ten sehrál s Lenkou Blechovou 54. tahovou partii, ve které nebyly nouze o zajímavé okamžiky. Za hosty následně snižoval Petr Bartošík na konečných 6,5 1,5 pro domácí mužstvo.

6. kolo
TJ Mařatice     ŠK Staré Město "H"
1.  Petrášek Zdeněk
0,5
0,5
 Němec Radek
2.  Holík Miroslav 1
0
 Moštěk František
3.  Batka Miroslav
0
1
 Bartošík Petr
4.  Zifčák Josef 1
0
 Moštěk Jan
5.  Plachý Stanislav ml. 1
0
 Blechová Lenka
6.  Boček Tomáš 1 0
 Vybíral Petr
7.  Plachý Stanislav st. 1
0
 Sedláčík Martin
8.  Jurčík Josef
1
0
 Stoklásek Ondřej
     6,5 
 1,5 
 
 Vzájemná bilance s Vlčnovem "H"
 Počet vz. zápasů
 2
 Bilance
 2 - 0 - 0
 Skóre
 11 - 2
 
Bartošík - Batka

Bartošík - Batka

1 - 0
Petrášek - Němec

Petrášek - Němec

0,5 - 0,5
Plachý ml. - Blechová

Plachý ml. - Blechová

1 - 0
Plachý Stanislav

Plachý Stanislav

v akci
Plachý sen. - Sedláčík

Plachý sen. - Sedláčík

1 - 0
i obsluha občas přihlížela
Zápis o utkání

Zápis o utkání

5. kolo regionální soutěž  Uherské Hradiště –  restaurace Koruna –  12. 12. 2010

V posledním zápase roku 2010 jsme přivítali hosty z Vlčnova. Od počátku zápasu se hosté ujali vedení. Zápas se dostal až do stavu 4 1. Toto skóre vypadalo už dost hrozivě. V posledních třech partiích by jsme museli dokázat malý zázrak, aby zápas skončil remízou. O jeden ze zajímavých zvratů se pokusil Tomáš Boček, který v koncovce získal cenný materiál od Ondřeje Podškůbky a svou partii dovedl až do vítězného konce. Druhou důležitou partii vybojoval Zdeněk Pícha nad Janem Ondrůškem. V poslední, dohrávané partii šlo o vše. Na druhé šachovnici dohrával Miroslav Holík s Janem Mošťkem. V celkem dost komplikované koncovce došlo k zajímavým variantám na šachovnici. Nakonec skončila tato partie plichtou a hosté si tak odvezli cenné 3 body z Uherského Hradiště za těsný výsledek 4,5 3,5.

5. kolo
TJ Mařatice     TJ Vlčnov "B"
1.  Petrášek Zdeněk
0
1
 Staňa Marek
2.  Holík Miroslav 0,5
0,5
 Moštěk Jan
3.  Pícha Zdeněk 1 0  Ondrůšek Jan
4.  Zifčák Josef 0
1  Oharek Vlastimil
5.  Plachý Stanislav ml. 0 1
 Javor Jan
6.  Boček Tomáš 1 0
 Podškubka Ondřej
7.  Plachý Stanislav st. 0 1
 Bartoš Karel
8.  Jošek Rostislav
1
0
 Pavelčík Jaroslav
     3,5 
 4,5 
 
 Vzájemná bilance s Vlčnovem "B"
 Počet vz. zápasů
 7
 Bilance
 3 - 0 - 4
 Skóre
 27 - 29
 
Plachý st. - Bartoš

Plachý st. - Bartoš

0 - 1
Oharek - Zifčák

Oharek - Zifčák

1 - 0
Jošek - Oharek

Jošek - Oharek

1 - 0
Staňa - Petrášek

Staňa - Petrášek

1 - 0
Moštěk - Holík

Moštěk - Holík

0,5 - 0,5
Plachý ml. - Javor

Plachý ml. - Javor

0 - 1
Boček - Podškůbka

Boček - Podškůbka

1 - 0
Ondrůšek - Pícha

Ondrůšek - Pícha

0 - 1
Zápis o utkání

Zápis o utkání

4. kolo regionální soutěž –  Osvětimany –  kulturní dům –  28. 11. 2010

K zápasu 4.kola jsme odcestovali do Osvětiman. Soupeř letos posílil o hosty z Polešovic, kteří hráli v tomto zápasu důležitou roli. Síla domácích hráčů se tak přesunula na spodní šachovnice. Od počátečních chvil se zápas vyvíjel vyrovnaně, až do chvíle, než Josefu Jurčíkovi zazvonil mobilní telefon. Toto zazvonění mělo za následek okamžitou kontumaci na poslední šachovnici, bez ohledu postavení kamenů na šachovnici. I tento důležitý detail může občas hodně ovlivnit celkový průběh zápasu, což se také stalo v tuto neděli. V tomto zápase za Mařatice získal jediný, celý bod Zdeněk Petrášek, nad Lubomírem Bernatíkem. Domácí po výhře 5,5 - 2,5 si tak připisují první vítězství nad našim týmem po 15. letech.

4. kolo
KK ŠK Osvětimany
    TJ Mařatice
1.  Bernatík Lubomír
0
1
 Petrášek Zdeněk
2.  Míša Stanislav
1 0
 Batka Miroslav
3.  Churý Petr
0,5 0,5  Pícha Zdeněk
4.  Náplava Jakub
1
0  Zifčák Josef
5.  Kunc Pavel
1 0
 Plachý Stanislav ml.
6.  Macků Lubomír
0,5 0,5  Boček Tomáš
7.  Churá Petra
0,5 0,5
 Plachý Stanislav st.
8.  Peška Martin
K
0
 Jurčík Josef
     5,5 
 2,5 
 
 Vzájemná bilance s Osvětimany "A + B" z pohledu Mařatic
 Počet vz. zápasů
 19
 Bilance
 11 - 7 - 1
 Skóre
 118 - 72
 
Poslední okamžiky

Poslední okamžiky

před zápasem
Radek Ondrůšek čte

Radek Ondrůšek čte

rozesazení na šachovnicích
Churý - Pícha

Churý - Pícha

0,5 - 0,5
Petrášek - Bernatík

Petrášek - Bernatík

1 - 0
Míša - Batka

Míša - Batka

1 - 0
Peška - Jurčík

Peška - Jurčík

1 - 0 kontumačně pro zazvonění telefonu
Macků - Boček

Macků - Boček

0,5 - 0,5
Náplava - Zifčák

Náplava - Zifčák

1 - 0
Lubomír Bernatík

Lubomír Bernatík

dnes na Petráška neměl!
Petr Churý

Petr Churý

i akci
Zápis o utkání

Zápis o utkání

3. kolo regionální soutěž  - Uherské Hradiště –  restaurace Koruna –  14. 11. 2010

Ve třetím kole regionální soutěže jsme přivítali hosty z nedalekého Hluku. Hosté přijeli v kompletní sestavě. Za Mařatice nastoupila sestava s jedním náhradníkem. Podle papírových předpokladů jsme v tomto zápase měli být favoriti. Samotný vývoj nebyl zas, až tak jednoznačný.
Jako první v zápase skončila partie na páté šachovnici, kde nabídl ve vyrovnané situaci na šachovnici Martin Bahulík remiz, kterou Josef Zifčák přijal. Za nedlouho po té, si Mařatice připsali první bod a to zásluhou Miroslava Holíka. Hlučané záhy srovnaly stav na 1,5 - 1,5 výhrou Petra Štefaníka na první šachovnici. Po hodině hry skončila smírem i partie Stanislava Plachého s Jiřím Mackem. Následoval rozhodující bod na 8. šachovnici, kde si Stanislav Plachý sen. prosadil samostatného pěšce až na 7
. řadu a Adam Bahulík již nedokázal odvrátit proměnu pěšce v dámu. Další bod pro Mařatice se rýsoval již od 12 hodiny polední. Na 4. šachovnici získal v koncovce Zdeněk Pícha soupeřovu věž, to vše po té, co Jaroslavu Růskovi v předchozích tazích hrozil neodvatitelným matem v rošádě. Na třetí šachovnici, ještě v loňském roce za náš tým hostující Miroslav Vychorec, přehrál Miroslava Holíka. V poslední hrané partii, která rozhodla o 3. bodech pro Mařatice remizoval Tomáš Boček s Antonínem Kremrem a ustavil tak celkové, těsné vítězství 4,5 - 3,5 pro Mařatice.

3. kolo
TJ Mařatice     Spartak Hluk "A"
1.  Petrášek Zdeněk
0
1
 Štefaník Petr
2.  Holík Miroslav 1
0
 Šimčík Jan
3.  Batka Miroslav 0 1  Vychorec Miroslav
4.  Pícha Zdeněk 1
0  Růsek Jaroslav
5.  Zifčák Josef 0,5 0,5
 Bahulík Martin
6.  Plachý Stanislav ml.
0,5 0,5
 Macek Jiří
7.  Boček Tomáš 0,5 0,5
 Kremr Antonín
8.  Plachý Stanislav st. 1
0
 Bahulík Adam
     4,5 
 3,5 
 
 Vzájemná bilance s Hlukem ( A+B )
 Počet vz. zápasů
 13
 Bilance
 10 - 2 - 1
 Skóre
 55,5 - 36,5
Růsek - Pícha

Růsek - Pícha

0 - 1
Bahulík - Zifčák

Bahulík - Zifčák

0,5 - 0,5
Šimčík - Holík

Šimčík - Holík

0 - 1
Vychorec - Batka

Vychorec - Batka

1 - 0
Štefaník - Petrášek

Štefaník - Petrášek

1 - 0
Plachý ml. - Macek

Plachý ml. - Macek

0,5 - 0,5
Plachý st. - Bahulík

Plachý st. - Bahulík

1 - 0
Zápis o utkání

Zápis o utkání

2. kolo regionální soutěž –  Staré Město –  sokolovna –  24. 10. 2010

U zápasu druhého kola regionálního přeboru nás přivítalo na své půdě ŠK Staré Město "G". Po úvodních remízách na 1,2 a 7. šachovnici zvítězil na poslední šachovnici Josef Jurčík, ten se tak pro letošní sezonu stává naším, černým koněm. Jurčík si v pěšcové koncovce vydobyl náskok věže navíc. Tu pak proměnil v první bod Mařatic. Za Mařatice po dlouhé době zazářil i Josef Zifčák, který získal druhý, cenný bod nad Jindřichem Piknerem. Josef Zifčák, který dost často hraje nestandartním systémem, tzv. "Zifčákovu obranu" letos poprvé s touto variantou slavil úspěch. Tzv. Zifčákovu obranu nenajdete v žádné z klasických učebnic o zahájení. Tato obrana je totiž vyjímečná tím, že popírá veškeré, logické způsoby vedení partie, a to až takovým způsobem, že soupeř, který se rychle nezorientuje v tomto "CHAOSU", podléhá nečekanému tlaku a tím následně prohrává celou pozici. Třetí, celý bod Mařaticím, připsal Tomáš Boček. Remízou skončila i partie Lessy - Holík. Posledním zápasem, který se dohrával před polednem byla partie Kamila Blahy s kapitánem Mařatic, Plachým Stanislavem juniorem. Partie skončila přesně v pravé poledne. Domácí hráč si v ní vytvořil v závěru hry slušný tlak na černého krále a to vše po dosti nevýrazném zahájení. Partie však skončila smírem, pro velkou časovou tíseň bílého, který měl v závěru partie na složité kombinace necelé 3 minuty, ve kterých musel odtáhnou 12 tahů. Černý nabídl po 28 tahu remízu a soupeř jí přijal.

2. kolo
ŠK Staré Město "G"
    TJ Mařatice
1.  Mikuláštík Jiří
0,5
0,5
 Petrášek Zdeněk
2.  Lessy Tomáš
0,5 0,5
 Holík Miroslav
3.  Štefaník Richard
0,5 0,5  Pícha Zdeněk
4.  Pikner Jindřich
0
1  Zifčák Josef
5.  Blaha Kamil
0,5 0,5
 Plachý Stanislav ml.
6.  Hrabal Matěj
0 1  Boček Tomáš
7.  Koláčný David
0,5 0,5
 Plachý Stanislav st.
8.  Otradovec Tomáš
0
1
 Jurčík Josef
     2,5 
 5,5 
 
 Vzájemná bilance se Starým Městem "G"
 Počet vz. zápasů
 10
 Bilance
 9 - 0 - 1
 Skóre
 52,5 - 34,5
 
Boček - Hrabal

Boček - Hrabal

1 - 0
Zifčák - Pikner

Zifčák - Pikner

1 - 0
Holík - Lessy

Holík - Lessy

0,5 - 0,5
Pícha - Štefaník

Pícha - Štefaník

0,5 - 0,5
Petrášek - Mikuláštík

Petrášek - Mikuláštík

0,5 - 0,5
Jurčík - Otradovec

Jurčík - Otradovec

1 - 0
Plachý jun. - Blaha

Plachý jun. - Blaha

0,5 - 0,5
Plachý sen. - Koláčný

Plachý sen. - Koláčný

0,5 - 0,5
Jurčík

Jurčík

s věží fóra do koncovky!
Zápis o utkání

Zápis o utkání

1. kolo regionální soutěž  - Kunovice –  sportovní hala –  10. 10. 2010

Po loňském sestupu z krajské soutěže a velké obměně našeho mužstva, nastoupil náš celek letos do regionální soutěže Uherského Hradiště. V prvním kole jsme měli hostit tým z Kunovic. Po dohodě obou celků se zápas odehrál v kunovické klubovně. Obě mužstva nastoupila v základních sestavách s jedním náhradníkem. Na naší straně nastoupil premiérově Josef Jurčík, který si ve svém prvním zápase za Mařatice připsal vítězství nad mladým Adamem Skráškem. Celý bod za Mařatice si připsal také Zdeněk Petrášek, který se stal letos poprvé stal jedničkou v týmu Mařatic. Za hosty bodoval kapitán kunovického mužstva Pavel Ručka a Antonín Vichorec, který získal bod nad Josefem Zifčákem. Ostatní partie skončili smírem. Po prvním kole tak zůstáváme spolu se 4. celky na čtvrtém místě průběžné tabulky.

1. kolo
TJ Mařatice     Š.O. Kunovice "B"
1.  Petrášek Zdeněk
1
0
 Martinák Josef
2.  Škrášek Miloslav 0,5 0,5
 Šácha Milan
3.  Holík Miroslav 0 1  Ručka Pavel
4.  Batka Miroslav
0,5
0,5  Bílek Jaromír
5.  Pícha Zdeněk 0,5 0,5
 Vavřík Jiří
6.  Zifčák Josef
0 1  Vichorec Antonín
7.  Boček Tomáš 0,5 0,5
 Hráček Jiří
8.  Jurčík Josef
1
0
 Skrášek Adam
     4 
 4 
 
 Vzájemná bilance s Kunovicemi ( A+B )
 Počet vz. zápasů
 13
 Bilance
 4 - 6 - 3
 Skóre
 52 - 50
Petrášek - Martinák

Petrášek - Martinák

1 - 0
Vavřík - Pícha

Vavřík - Pícha

0,5 - 0,5
Petrášek a Šácha

Petrášek a Šácha

kontrolují stav zápasu
Skrášek - Hráček

Skrášek - Hráček

v akci
Josef Jurčík

Josef Jurčík

a jeho první zápas za Mařatice
Skrášek - Jurčík

Skrášek - Jurčík

0 - 1
Vavřík - Pícha

Vavřík - Pícha

- Španělská hra
Hrček - Boček

Hrček - Boček

0,5 - 0,5
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one